تلفن: +98 21 56712786 ایمیل: info@phsco.net

گروه صنعتي پارس هيت سينک با بيش از پانزده سال تجربه در طراحي و ساخت قالب وانواع هيت سينک به طريقه اكستروژن، برش قطعات با دقت بسيار بالا، ارائه كليه خدمات پانچ ترانزيستور، سوراخكاري و قلاويزكاري ساخت قالبهاي سنبه و ماتريس و انجام آنادايزكاري در رنگهاي مختلف، همچنان منتظر نظرات و ايده هاي شما ميباشد.

.:: با نام و ياد خدا ::.

گروه صنعتي پارس هيت سينك بابهره گيري از متخصصين و طراحان مجرب ونيزراهنمايي هاي صاحبنظران دلسوز و مصرف كنندگان محترم توانسته در زمينه طراحي انواع هيت سينك و ساخت و توليد انواع هيت سينكهاي مورد استفاده در صنعت برق و مخابرات و ... گامي مؤثر در جهت پيشبرد تكنولوژي كشور عزيزمان ايران برداشته وابن توفيق تنها با مساعدت و راهنمايي هاي شما سروران ارجمند بدست آمده است.

اطمينان داريم كه تاييد و راهنمايي شما سروران ارجمند بهترين مشوق و بزرگترين پشتوانه ما خواهد بود تا هر چه بيشتر بر كيفيت توليدات خود افزوده و در كسب رضايت مصرف كنندگان گرامي موفق باشيم.

گروه صنعتي پارس هيت سينك با بيش از پانزده سال تجربه در طراحي و ساخت قالب وانواع هيت سينك به طريقه اكستروژن، برش قطعات با دقت بسيار بالا، ارائه كليه خدمات پانچ ترانزيستور، سوراخكاري و قلاويزكاري ساخت قالبهاي سنبه و ماتريس و انجام آنادايزكاري در رنگهاي مختلف، همچنان منتظر نظرات و ايده هاي شما ميباشد.

فعالیت های گروه صنعتی پارس هیت سینک

طراحي و ساخت قالب توليد انواع هيت سینک به طريقه اكستروژن
برش قطعات با دقت بسيار بالا
ارائه كليه خدمات پانچ ترانزيستور، سوراخكاري و قلاويزكاری
ساخت قالبهاي سنبه و ماتريس

Design & producing of heat sink with extrojen method
Place cutting with high accuracy
Presenting engineering services : ytansistor , punches , nook & cornering
Model anodizing in almost 20 different color & verify
Constructing the punches & matrix mould